S recepcí jen písemně

Od zahájení rezervací a registrací zájemců o služby naší nové zubní kliniky na Mírovém náměstí v Litoměřicích jsme přijali již přes 6 tisíc pacientů. O naše klienty se chceme řádně postarat a příjem dalších je proto z kapacitních důvodů uzavřen. Zároveň zefektivňujeme práci naší recepce, aby se mohla plně věnovat osobně přítomným pacientům a nebyla vystavena neustálým telefonátům – není “call centrum”. Komunikace s naší recepcí je proto nyní možná jen prostřednictvím textových zpráv SMS do našeho informačního systému na číslo 725 753 990 nebo elektronické pošty na e-mailovou adresu vivantdentes@gmail.com. Na dentální hygienu si lze rezervovat termín on-line zde.

S dotazy ohledně zdravotní péče včetně neodkladných akutních ošetření, registrace, cen a podmínek na naší klinice recepce pouze odkazuje na tyto webové stránky, kde jsou všechny uvedené informace k dispozici.

12 odpovědí na “S recepcí jen písemně”

  1. Dobrý den,

    chtěla bych se zeptat zda přijímáte nové pacienty? Jedná se mi o syny ročník 2004 a 2009, pro které bych chtěla kvalitní péči. Doslechla jsem se, že by se mělo otevírat ještě jedno středisko. Budu velice ráda za informaci.
    Děkuji, s pozdravem
    Eva Novotná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *