Služby

Jsme nová zubní klinika s devíti mladými zubními lékaři s několikaletou praxí (MDDr. Adéla Vlčková, MDDr. Mirka Čapková, MDDr. Andrea Čechová, MDDr. Kamila Šindlerová, MDDr. Markéta Holubovská, MDDr. Gabriela Kotková, MDDr. Michaela Hrdličková, MDDr. Michal Kotek, MDDr. Karel Vyšata a MDDr. Daniel Kábrt BA), zubními instrumentářkami, dentálními hygienistkami Sabinou Šafaříkovou, Veronikou Kozlovskou a zubní laboratoří vedenou Radkem Stehlíkem. Naše klinika poskytuje obyvatelům Litoměřic a okolí komplexní stomatologickou péči zahrnující preventivní, záchovnou, endodontickou, protetickou, parodontologickou, dětskou, chirurgickou, implantologickou stomatologii, dentální hygienu a laboratoř. 

Doktor Daniel Kábrt používá k vysoce přesným zákrokům dentální mikroskop s až třicetinásobným zvětšením

Klinika disponuje nejmodernějším dostupným technickým vybavením včetně intraorálních, panoramatických a 3D rentgenů čelistí, přilehlých anatomických struktur a zubů, operačních mikroskopů, strojové endodoncie, plniče kořenových kanálků technologií vertikální kondenzace, odstraňovače zubního kamene, miniinvazivní chirurgie vysokofrekvenčním proudem, míchače silikonových otiskovacích hmot, pískování a bělení zubů atd. Využíváme hybridní fotokompozitní plasty a sklopolyalkenoátové cementy k výplním, aditivně tuhnoucí silikonové otiskovací hmoty, adstringentní pasty, modelační nástroje k zhotovování vysoce estetických výplní a další soudobé technologie, materiály a nástroje. Připravujeme implantologické centrum s piezochirurgií, počítačový tomograf a intraorální scanner.

S vedením města a dalšími partnery jsme se dohodli na dlouhodobém pronájmu vhodných a dobře dostupných prostor bývalé lékárny a prvního patra přilehlého obchodního centra na historickém Mírovém náměstí v Litoměřicích pro osm nových ordinací, laboratoř, společnou recepci, čekárny, rentgen, sterilizační místnosti, toalety a veškeré zázemí pro technický provoz a personál kliniky.

MDDr. Daniel Kábrt, BA, jednatel Vivant Dentes s.r.o.