Služby

Jsme nová společnost pěti mladých zubních lékařů s několikaletou praxí (MDDr. Adéla Vlčková, MDDr. Mirka Čapková, MDDr. Andrea Matouchová, MDDr. Ľubomír Fecko a MDDr. Daniel Kábrt BA), zdravotními sestrami, dentálními hygienistkami Sabinou Šafaříkovou, Kristýnou Šrámkovou a zubním technikem Radkem Stehlíkem. Naše klinika poskytne obyvatelům Litoměřic a okolí komplexní stomatologickou péči zahrnující preventivní, záchovnou, endodontickou, protetickou, parodontologickou, dětskou, chirurgickou, implantologickou stomatologii, dentální hygienu a laboratoř. 

Doktor Daniel Kábrt používá k vysoce přesným zákrokům dentální mikroskop s až třicetinásobným zvětšením

S partnerskou bankou máme dohodnuto financování nejmodernějšího technického vybavení včetně intraorálních, panoramatických a 3D rentgenů čelistí, přilehlých anatomických struktur a zubů, operačního mikroskopu, strojové endodoncie, plniče kořenových kanálků technologií vertikální kondenzace, intraorálního scanneru k digitálnímu plánování a zhotovování protetických náhrad, implantologického centra s piezochirurgií, miniinvazivní chirurgie vysokofrekvenčním proudem, odstraňovače zubního kamene, míchače silikonových otiskovacích hmot, pískování a bělení zubů atd. Využívány budou hybridní fotokompozitní plasty a sklopolyalkenoátové cementy k výplním, aditivně tuhnoucí silikonové otiskovací hmoty, adstringentní pasty, modelační nástroje k zhotovování vysoce estetických výplní a další soudobé technologie, materiály a nástroje.

S vedením města a dalšími partnery jsme se dohodli na poskytnutí a úpravě vhodných a dobře dostupných prostor bývalé lékárny na historickém Mírovém náměstí pro čtyři nové ordinace, laboratoř, společnou recepci a čekárnu, rentgen, sterilizační místnost, toalety a veškeré zázemí pro technický provoz a personál kliniky. S poskytovateli finančních služeb, architektem, projektantem, stavebními a dalšími technickými dodavateli připravujeme potřebné stavební úpravy a nejmodernější technické vybavení těchto prostor.

MDDr. Daniel Kábrt, BA, jednatel Vivant Dentes s.r.o.