Objednávání

Od zahájení rezervací a registrací zájemců o služby naší nové zubní kliniky na Mírovém náměstí v Litoměřicích jsme přijali již více než 3 tisíce pacientů. Máme tak zaplněny všechny vstupní termíny do jara 2021. O naše klienty se chceme řádně postarat a příjem dalších jsme proto pozastavili. Další tisíce vstupních termínů budeme otevírat po novém roce. Tehdy se budou moci všichni další zájemci opět elektronicky registrovat a rezervovat si termíny předregistračních konzultací s lékaři a vstupní dentální hygieny prostřednictvím internetového rezervačního systému nebo stejnojmenné mobilní aplikace iklient.

Po rezervaci volného termínu prostřednictvím zeleného tlačítka „Rezervace“ zde níže vlevo obdrží od nás na mobilní telefon potvrzení termínu a jednorázový SMS kód. S ním se mohou u nás elektronicky registrovat, a to na internetu bílým tlačítkem “iklient” zde níže vpravo nebo na mobilním telefonu stejnojmennou mobilní aplikací “iklient”. Ta je zdarma ke stažení na Google Play (pro telefony s operačním systémem Android) nebo na App Store (pro iphony).

Při rezervaci potvrďte vždy pomocí tlačítka “Další” nejdříve naši kliniku (MÍSTO), pak požadovanou službu (SLUŽBA), pak Váš výběr lékaře (na děti se specializuje naše lékařka Adéla Vlčková) nebo hygienistky, data a hodiny (ZAMĚSTNANEC), pak vyplňte své jméno, telefon a e-mail (KLIENT), potvrďte tlačítkem “Hotovo” a očekávejte schválení a SMS kód pro Registraci do systému “iklient”. V něm pak tento kód slouží i jako úvodní heslo pro Přihlášení, které si můžete následně změnit v nastavení svého účtu. Pozor: Kód nebo heslo, kterým si jej na svém účtu v systému změníte, budete potřebovat i při první návštěvě naší kliniky.

Pomocí obdrženého SMS kódu se tedy registrujte do internetového systému “iklient” (stejnojmenným tlačítkem níže vpravo), v něm pak klikněte postupně na provozovatele naší kliniky “Vivant Dentes s. r. o.“, pro registraci v rubrice “Formuláře k vyplnění” klikněte na tlačítko “vyplnit” u formuláře “Registrační list“, vyplňte jej a potvrďte na konci tlačítkem “Uložit“. Podepíšete jej při první osobní návštěvě.

xdent
iklient

Obdrženým SMS kódem se můžete registrovat i ve stejnojmenné mobilní aplikaci “iklient” a komunikovat s naším rezervačním systémem prostřednictvím mobilního telefonu.

Protože očekáváme zpočátku větší počet nově se u nás registrujících pacientů, vyhrazujeme pro registrační konzultace s lékaři a stanovení léčebných plánů všechny sudé měsíce a pro následné uskutečňování těchto plánů všechny liché měsíce až do konce roku 2020. Budeme tak schopni postupně přijímat každý druhý měsíc asi 300 nových pacientů.

Těšíme se na Vás.