Budeme přímo na Mírovém náměstí

Bývalá lékárna na historickém náměstí se změní na novou zubní kliniku

Rada města Litoměřice schválila pronájem bývalé lékárny na Mírovém náměstí pro vznik a provozování naší nové zubní kliniky. Děkujeme radním za důvěru, úředníkům města za skvělou spolupráci při přípravě tohoto usnesení a všem, kteří nám fandí, za podporu. Do dvou týdnů má dojít k podpisu nájemní smlouvy. Zároveň se nám dnes podařilo dokončit jednání s dodavateli stavebních, instalatérských a elektrikářských prací v bývalé lékárně, kteří si nás společně naplánovali na začátek nastávajícího roku, kdy bychom chtěli už mít stavební povolení.

Úspěšně jsme dokončili také jednání s poskytovateli úvěrových a leasingových služeb na kompletní financování přestavby lékárny na kliniku a nejmodernějšího technického vybavení. Krajský úřad Ústeckého kraje rovněž nyní stanovil termín výběrového řízení k uzavření smluv se zdravotními pojišťovnami na naši novou službu zubního lékařství pro okres Litoměřice na 4. prosince. 

14 odpovědí na “Budeme přímo na Mírovém náměstí”

  1. Vážená paní Prošková, po kolaudaci stavby a registraci zdravotnického zařízení počítáme se smlouvami se zdravotními pojišťovnami.

  2. Dobrý den ,zajímá mě jestli je u vás na klinice ošetření placeně pojištovnou.nebo si pacient ošetření platí ?Děkuji

  3. Dobrý den, chtěla jsem se dnes registrovat na vaší klinice, ale ani vy, ani žádná z vašich lékařek nemá volný termín až do května příštího roku. To znamená, že již nové pacienty nepřijímáme, nebo to mám dále zkoušet jestli se neuvolní nějaký termín?
    Děkuji Jarmila Pošvová

    1. Vážená paní Pošvová, děkujeme Vám za zájem o naše služby. Volné jsou ještě termíny pro vstupní dentální hygienu. Vstupní dentální hygiena je prakticky stejná jako předvstupní konzultace u lékaře – obsahuje anamnézu, rentgen, vytvoření návrhu léčebného plánu a objednání k lékaři na ošetření do měsíce. Přejeme Vám krásné dny. Tomáš Kábrt, komunikace VD

  4. Dobrý den, aktuálně to vypadá, že otevřeme v červenci. Stavbu nám zdržela koronavirová krize a potřeba doplnit protivirovou ventilaci kliniky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *