Dárek městu k 800. narozeninám

K nádherným 800. narozeninám Litoměřic připravujeme pro toto město a okolí zbrusu novou zubní kliniku se čtyřmi mladými lékaři, dentální hygienou a vlastní laboratoří. Jednáme s představiteli města i soukromými subjekty o umístění, stavebních úpravách a nejmodernějším technickém vybavení prostor tak, abychom mohli v květnu až červnu zahájit provoz.

Místo pečlivě vybíráme a včas je oznámíme. Děkujeme panu starostovi Ladislavu Chlupáčovi, úředníkům města, kraje, státních institucí, zdravotních pojišťoven, zúčastněným realitním a finančním institucím za velkou vstřícnost a skvělou spolupráci. Od prosince začneme na těchto stránkách registrovat všechny dospělé i dětské zájemce o naši péči. Těšíme se na službu lidem v tomto krásném městě.

vedoucí projektu MDDr. Daniel Kábrt B.A.

5 Replies to “Dárek městu k 800. narozeninám”

  1. Chtěla jsem ses manželem registrovat, ale všichni lékaři již nemají volné termíny ( sekce objednávání -srpen). Formulář mě na září nepustil. Kdy bude znovu možno se registrovat? Nebo je již kapacita klinika plná?

    Děkuji za odpověď
    A.Šlapalová

      1. Vážený pane Thiele, nyní máme všechny vstupní termíny do jara plné, další tisíce lidí budeme přijímat od ledna, prosíme přihlašte se po Novém roce. Děkujeme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *